logo damiaan de veuster

Parochie van de Heilige Damiaan de Veuster
'Mogen wij mensen zijn met een ruim hart, aan wie het te zien is dat hun geloof hen goed doet'
         

Welkom in de kerken van de Damiaan Parochie

In het westelijk deel van Helmond hebben we drie Rooms Katholieke kerken: Sint Lucia (Mierlo-Hout) Sint Trudo (Stiphout) en Goddelijke Voorzienigheid (Helmond-West). Het zijn kerken die onderdeel uitmaken van de Damiaanparochie. Ieder met een eigen heel herkenbaar kerkgebouw, pastorie en parochiecentrum. 

Lees meer >>


Vredestocht 2024

Dit jaar is het 80 jaar geleden dat Helmond werd bevrijd. Dat wordt groots gevierd in de tweede en derde week van september.

Ook de vredestocht – een initiatief van de kerken in Helmond - zal dit jaar in september plaatsvinden: op woensdag 25 september zullen we samen lopen voor vrede en meer verdraagzaamheid.

We starten om 16.00 uur met een knutselactiviteit voor alle kinderen in de basisschoolleeftijd. Om 17.00 uur gaan we samen lopen vanuit het Hortensiapark via het Norfolkpark, de begraafplaats aan de Molenstraat waar ook oorlogsgraven zijn terug naar het Hortensiapark. De route is ongeveer vier kilometer lang. Terug in het Hortensiapark gaan we om 18.00 uur samen eten. Aansluitend is om 19.00 uur de jaarlijkse herdenking van de bevrijding in het Hortensiapark.

Kom je ook meedoen? Voor het knutselen en/ of de maaltijd is het noodzakelijk dat je je even aanmeldt. Dit kan tot en met 18 september 2024 bij Marjelein Verhoeven, pastoraal werker Damiaanparochie, via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of via Whatsapp op 06-30134686

 

Vredestocht 2024


© SiteTurn | Damiaan de Veuster