Informatieavonden Eerste Communie en Vormsel
Eerste Communie 2022
Heeft u een kind dat in het schooljaar 2021-2022 in groep 4 van de basisschool zit en graag zijn/haar Eerste Communie wil ontvangen?
Kom dan op dinsdag 28 september om 19.30 uur naar de informatieavond de Eerste Communie. U hoort hier meer over de voorbereiding op de Eerste Communie en over de Eerste Communievieringen.
De informatieavond wordt gehouden in de Goddelijke Voorzienigheid (Helmond-West), Hornestraat 1. Aanmelden wordt op prijs gesteld. Dit kunt u doen door een e-mail te sturen naar: Marjelein Verhoeven,Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Van harte welkom!
Vormsel 2022
Heeft u een kind dat in het schooljaar 2021-2022 in groep 8 van de basisschool zit en graag zijn/haar Vormsel wil ontvangen?
Kom dan op donderdag 7 oktober om 19.30 uur samen met uw zoon/dochter naar de informatieavond over het vormsel. U hoort hier meer over de voorbereiding op het Vormsel en de vormselviering.
De informatieavond wordt gehouden in de Goddelijke Voorzienigheid (Helmond-West), Hornestraat 1. Aanmelden wordt op prijs gesteld. Dit kunt u doen door een e-mail te sturen naar: Marjelein Verhoeven, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Van harte welkom!